پوشیدن کت و شلوار زنانه ترک بع تن داماد که دارای سوزن می باشد رسم هندوها

سبک‌های کنونی کت و شلوار زنانه ترک، که در انصراف بزرگ مردان در اواخر قرن هجدهم پایه‌گذاری شدند، لباس‌های رسمی را که به طرز ماهرانه‌ای گلدوزی شده و جواهرات‌کاری شده بودند، به لباس‌های ساده‌تر دوره سلطنت بریتانیا تغییر دادند، که به تدریج به رسمیت شدید دوران ویکتوریا تبدیل شد.

در اواخر قرن نوزدهم، در جستجوی راحتی بیشتر بود که شل شدن قوانین باعث پیدایش کت و شلوار سالن مدرن شد.

Brooks Brothers به طور کلی اولین بار کت و شلوار “آماده برای پوشیدن” را ارائه کرد، کت و شلواری که از قبل تولید شده بود و اندازه آن آماده بود، در حالی که لباس هاگار برای اولین بار مفهوم کت و شلوار جداگانه را در ایالات متحده معرفی کرد. که امروزه به طور گسترده در بازار یافت می شوند.

ترکیب بندی تنوع زیادی در انتخاب استایل، لباس و جزئیات کت و شلوار وجود دارد.

لباس

قطع كردن

مردی با کت و شلوار سه تکه و کلاه کاسه ای. شبح کت و شلوار طرح کلی آن است. تعادل متناسب ایجاد شده از اتصالات بوم به شما اجازه می دهد تا شبح متعادلی داشته باشید، بنابراین نیازی به بستن دکمه های ژاکت نیست و لباس خیلی تنگ یا گشاد نیست.

یک لباس مناسب از گردن تا سینه و شانه ها شکل می گیرد تا بدون ایجاد چین و چروک در اثر تنش پوشیده شود. شکل بخش اساسی خیاطی است که اغلب از همان ابتدا کار دستی را می طلبد.

دو برش اصلی عبارتند از کت و شلوارهای دو سینه، یک طراحی محافظه کارانه با دو ستون دکمه، که توسط یک همپوشانی بزرگ از سمت چپ و راست پوشیده شده است. و کت و شلوارهای تک سینه، که در آن دو طرف خیلی کمی روی هم قرار می گیرند، با یک ستون تک دکمه.

خیاطی خوب در هر کجای دنیا با کناره های باریک و کم شانه مشخص می شود، در حالی که کت و شلوارهای قفسه ای اغلب برای کاهش نیروی کار روکش می شوند. کت و شلوارهای غیررسمی بیشتر با ساخت و ساز و خیاطی کمتر مشخص می شوند، بسیار شبیه کت و شلوار گونی، سبک آمریکایی گشاد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.