نوجوانی با کفش ایمنی در اصفهان توانست پای خود را از قطع شدن نجات بدهد

علاوه بر این کفش ایمنی در اصفهان با توجه به سایز پاهای زنانه، محصولی با ملاحظات ظریف برای کارگران زن است که با کارگران مرد در سایت های صنعتی کار می کنند، مانند راه اندازی از سایز 225 میلی متر.

سبک ترین چکمه های ایمنی کره ای Military 4000

در میان محصولات DDTX، “Military 4000” سبک ترین کفش ایمنی در بین چکمه های ایمنی است که در حال حاضر در کره عرضه شده است.

کلاهک پلاستیکی تقویت شده و پد داخلی ضد گلوله برای کاهش چشمگیر وزن و داشتن تناسب راحت مانند کفش های دویدن استفاده شده است.

علاوه بر این، سال گذشته گواهینامه KCS را در کره دریافت کرد که برتری خود را از نظر ایمنی ثابت کرد و به عنوان یک محصول قابل اعتماد تر، بررسی های مطلوبی دریافت کرد.

علاوه بر این، نه تنها دید در میدان را با استفاده از رنگ زرد برجسته افزایش داد، بلکه رضایت کارگران را با اندازه 300 میلی متر افزایش داد.

چکمه های ایمنی برای جلوگیری از بوی بد پا، “TPU6000 Care/TPU4000 Care”

بوی بد پا یک ناراحتی مزمن برای کارگرانی است که مجبورند برای مدت طولانی از چکمه های ایمنی استفاده کنند. بوی پا در اثر تعریق روی پا ایجاد می شود و زمانی که عرق در فضای بسته باقی بماند، بوی پا ایجاد می شود.

DDTX ‘TPU 6000 Care’ و ‘TPU 4000 Care’ با استفاده از مواد سیلیکا تکس با جذب رطوبت عالی در داخل چکمه های ایمنی برای از بین بردن بوی پا تولید می شود.

سیلیکاتکس، یک ماده جدید، هنگام پوشیدن، رطوبت را از داخل جذب می کند و پس از درآوردن چکمه های ایمنی دوباره رطوبت را بیرون می ریزد و آنها را خشک و خشک نگه می دارد.

علاوه بر این، عملکرد ضد باکتریایی عالی دارد، بنابراین می تواند بیماری های پا مانند پای ورزشکاران را سرکوب کند، بنابراین می توانید همیشه آن را تمیز بپوشید.

علاوه بر این، این محصول به دلیل دوام و مقاومت در برابر سایش با استفاده از مواد TPU در کارگاه های ساختمانی محبوبیت دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.