لیست قیمت فروش لوله پلی اتیلن در شیراز

انواع لوله های پلی اتیلن با توجه به ساختاری که دارند نقش عمده ای در زمینه نقل و انتقالات انواع سیالات ایفا می کنند، جنس این لوله ها می تواند از مواد پلیمری، پلاستیکی و یا ضایعات پلاستیکی باشد، به طور کلی کیفیت مواد اولیه نقش عمده ای در کیفیت لوله پلی اتیلن ایفا میکند، لیست قیمت فروش لوله پلی اتیلن در شیراز بر اساس نوع مواد اولیه، گرید آن، وزن لوله، کاربرد لوله، قطر لوله، سایز لوله و کارایی آن تعیین میگردد.

لیست قیمت فروش لوله پلی اتیلن در شیراز

خرید لوله پلی اتیلن استاندارد با قیمت مناسب

خرید لوله پلی اتیلن استاندارد با قیمت مناسبلوله های پلی اتیلن استاندارد را می توانید از طریق شرکت های پخش عمده این محصول در سراسر کشور به قیمت مناسب و کیفیتی عالی خریداری نمایید.

قیمت لوله پلی اتیلن 75 بیشتر به فشار کار و کیفیت مواد اولیه آن بستگی دارد.

به طور کلی جهت استعلام قیمت و یا دریافت مشاوره در خصوص این گونه لوله ها می توانید از طریق شرکت های پخش عمده این محصولات اقدام نمایید.

از لوله پلی اتیلن 75 در موارد زیر استفاده می شود:

 • انتقال آب کشاورزی
 • آبیاری زمین های کشاورزی و باغات میوه
 • شبکه های آتش نشانی
 • پوشش کابل های برق و تلفن
 • انتقال پسماندها
 • شبکه های آبرسانی شهری و روستایی
 • سیستم های آبیاری تحت فشار، قطره ای و بارانی

 

فروشندگان انواع لوله پلی اتیلن ارزان در اصفهان

فروشندگان انواع لوله پلی اتیلن ارزان در اصفهانتوسط فروشندگان اصلی پخش عمده انواع لوله پلی اتیلن در شهر اصفهان، می توانید باکیفیت ترین لوله ها را با قیمتی ارزان تهیه نمایید.

لوله پلی اتیلن  16 میلیمتری مخصوص آبیاری زمین های کشاورزی و باغات میوه است، که اتصالات آن به صورت پیچی بوده و روش جوش آن به صورت لب به لب می باشد.

از مهمترین علل استفاده از لوله پلی اتیلن 16 میلی متری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مقرون به صرفه ای دارند.
 • مقاومت بالایی در برابر اشعه uvخورشید دارند.
 • بهترین نوع لوله آبیاری جهت کشت فصلی می باشند.
 • وزن سبکی دارند.
 • نگهداری از آنها راحت تر است.
 • در برابر کشش مقاوم هستند.
 • قابلیت نصب در اعماق یا سطح خاک را دارند.

قیمت روز لوله پلی اتیلن آبیاری در سایز های مختلف

قیمت روز لوله پلی اتیلن آبیاری در سایز های مختلفمهمترین عامل در تعیین قیمت روز لوله های پلی اتیلن آبیاری در سایزهای مختلف، میزان کیفیت مواد اولیه و پروسه تولید آن است.

لوله پلی اتیلن درجه 2 با نام های دیگری نظیر لوله های کابلی و ضایعاتی شناخته می شوند، از این گونه لوله ها جهت انتقالات سیالات در کوتاه مدت بهره می برند، متقاضیانی که طرفدار خرید چنین لوله هایی هستند بیشتر کشاورزان هستند

این گونه لوله ها به دو دسته لوله آبیاری و لوله پلی اتیلن درجه 2 براق طبقه بندی می شوند.

قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی یا درجه دو به علت استفاده از مواد اولیه با مرغوبیت کمتر به مراتب از قیمت لوله پلی اتیلن درجه یک کمتر بوده و در انتقالات آب زهکشی و سیستم های آبیاری در زمین های کشاورزی و باغات میوه بیشترین کارایی را دارند.

کیفیت لوله های پلی اتیلن در بازار

کیفیت لوله های پلی اتیلن در بازارداشتن اطلاعات لازم در خصوص مشخصات انواع لوله های پلی اتیلن می تواند کمک شایان توجهی در شناخت لوله با کیفیت کند، از این رو اگر قصد خرید این لوله ها را از بازار دارید بهتر است به ویژگی هایی که در ادامه مطلب خدمتتان عرض می نماییم دقت بفرمایید.

مهمترین نکته ای که قبل از خرید لوله های پلی اتیلن ذهن هر خریداری را به خود مشغول می کند علاوه بر قیمت، این است که چگونه می توان میزان کیفیت لوله پلی اتیلن را از روی مشخصات ظاهری آن تشخیص داد.

مشخصات لوله پلی اتیلن مرغوب و با کیفیت چیست؟

لوله هایی که از مواد اولیه درجه یک تولید شده باشند دارای رنگی مات بوده و حالت مخملی و یکدستی دارند و به هیچ عنوان ظاهر آنها براق نیست.

اگر در ظاهر لوله پلی اتیلن به براق بودن آن پی بردید بدانید که جنس مواد اولیه این گونه لوله ها از مواد اولیه غیر استاندارد یا به اصطلاح درجه دو می باشد، ضمنا قیمت پایین این گونه لوله ها می تواند دلیل موجهی در خصوص نازل بودن کیفیت آنها باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.