لباس مرد عنکبوتی دور از خانه که باعث جنگ میان طراحان برتر شد

طرحی که اسپایدرمن در لباس هایش و لباس مرد عنکبوتی دور از خانه استفاده کرد در آمریکا و کل جهان کاربرد پیدا کرد. آنها تقلیدی بودند که به عنوان لباس ایمنی برای کسانی که در طول مسابقات موتور سوار می شدند استفاده می شد.

علاوه بر این، چرخ دنده های سر که در هاکی برای محافظت از سر دروازه بان استفاده می شود، از لباس های مرد عنکبوتی به عاریت گرفته شده است.

بنابراین مرد عنکبوتی ورزش را در آمریکا و کل جهان متحول کرد. اعتقاد بر این بود که آمریکا جزو اولین کشورهایی بود که چنین طرح هایی را توسعه داد.

در حین حضور در ماهواره، مرد عنکبوتی در نبردهای زیادی پیروز شد. این امر به رسمیت شناختن آمریکا به عنوان یک ابرقدرت را بسیار بهبود بخشید. او شروران را شکست داد و بعداً از Beyonder فرار کرد. لباس بیگانه او به او کمک کرد تا آنچه را که می خواهد پیش بینی کند.

 

او متوجه شد که می تواند متناسب با شرایط حاکم تغییر کند. او معتقد بود لباس بیگانه اش باعث می شود پرانرژی بماند. به همین دلیل او هرگز در هیچ یک از نبردهای خود شکست نخورد. او در طول نبردها پر انرژی بود.

مرد عنکبوتی به کسی اجازه نداد لباس های بیگانه را بپوشد. این به این دلیل است که او معتقد بود که مردم می توانند دلیل قدرت و قدرت های ماوراء طبیعی او را بیاموزند. قبل از اینکه بخوابد، لباس بیگانه را زیر تختش نگه داشت.

او مطمئن بود که هیچ کس نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد. وقتی لباس های بیگانه اش کهنه شد اسپایدرمن هم پیر شد. این باعث شد که قدرت های فوق طبیعی او به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

رید ریچاردز کمک بزرگی به پیتر کرد. این به این دلیل است که مرد عنکبوتی یک کابوس بد دید و این بدان معنی بود که او به یک مشاور عالی نیاز داشت. رید آن شخص بود.

او تجربه زیادی در رسیدگی به مسائل داشت. علاوه بر این، او یک ابرقدرت هم بود و احتمالاتی وجود داشت که با همین چالش ها مواجه شده بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.