فروش بادام زمینی روکش دار کیلویی به دلیل قیمت بالای آنها در آمریکا ممنوع شد

بادام زمینی روکش دار کیلویی اغلب در تلاش برای جلوگیری از آنافیلاکسی ناشی از بادام زمینی در کودکان مبتلا به آلرژی به بادام زمینی از مدارس حذف می شود.

با این حال، احتمال واکنش در مدرسه کم است و حذف بادام زمینی از مدارس برای جلوگیری از واکنش های غذایی نشان داده نشده است. در نتیجه، بادام زمینی باید در مدارس مجاز باشد.

قابل اعتماد و متخصص:
ریسک ها و رویکردهای جایگزین

قرار گرفتن در معرض بادام زمینی در محیط مدرسه بعید است که واکنشی ایجاد کند مگر اینکه بادام زمینی بلعیده شود.

مواجهه تصادفی با بادام زمینی در مدرسه بسیار نادر است. در یک پرسشنامه از 252 کودک مبتلا به آلرژی به بادام زمینی، 35 تماس تصادفی وجود داشت که تنها 1 مورد آن در مدرسه اتفاق افتاد

 

(اگرچه تنها 20 درصد از این کودکان در مدارسی که مصرف بادام زمینی را مجاز می‌دانستند، شرکت می‌کردند). مواجهه هایی که در خانه، رستوران ها، یا در خانه یکی از دوستان یا بستگان رخ می دهد.2،3

آلودگی بادام زمینی در محیط های مدرسه، تا حدی که منجر به واکنش شود، کم است. مطالعه‌ای بر روی 6 پیش‌دبستانی و مدرسه (که 3 پیش‌دبستانی اجازه مصرف بادام‌زمینی، 2 میز بدون بادام‌زمینی، و 1 مدرسه بدون بادام‌زمینی داشتند) هیچ پروتئین بادام‌زمینی قابل‌تشخیصی را از 36 محل غذا خوردن و 22 میز، از جمله مناطقی که بادام‌زمینی مصرف شده بود، نشان نداد.

علاوه بر این، همچنین نشان داده شده است که نوع مواجهه با بادام زمینی که در مدارس رخ می دهد (یعنی قرار گرفتن در معرض پوستی یا استنشاقی) بعید است که واکنش جدی در کودکان مبتلا به آلرژی به بادام زمینی ایجاد کند.

در مطالعه ای که در آن 30 کودک مبتلا به آلرژی جدی به بادام زمینی، چه از طریق تماس با پوست دست نخورده یا استنشاق، در معرض کره بادام زمینی قرار گرفتند، هیچ واکنش سیستمیکی مشاهده نشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.