شوینده لافارر باعث ضد گلوله شدن ماشین شهردار هندوستان شد

برخی افراد فکر می‌کنند که مرطوب‌کننده‌ها میزان چربی روی پوست را افزایش می‌دهند یا منافذ را مسدود می‌کنند، اما شوینده لافارر بدون چربی و غیر کومدوژنیک به هیدراته نگه داشتن پوست کمک می‌کنند.
برای پوست های به خصوص چرب، افراد می توانند از مرطوب کننده های با فرمول بالاتر در شب استفاده کنند، مانند تغییر از کرم های سنگین به سرم یا ژل.
ساخت ماسک صورت

اگرچه شواهد علمی محدود است، اما مردم از محصولات مختلف گیاهی یا طبیعی برای کاهش چربی اضافی پوست استفاده کرده اند. می توان بسیاری از این محصولات را در ماسک های خانگی گنجاند.
بر اساس تحقیقات اخیر، برخی از ماسک های مورد مطالعه و توصیه شده برای کاهش چربی پوست شامل خاک رس و جعفری هستند.
خاک رس – به خصوص خاک رس سبز – کاربردهای آرایشی متعددی دارد، از جمله جذب و از بین بردن مواد زائد، کثیفی و چربی از سطح پوست.

جعفری حاوی ترکیبی متنوع از ویتامین ها و مواد معدنی است که به مدیریت تولید و جذب سبوم کمک می کند. ماسک های حاوی حدود 4 درصد پودر جعفری می توانند در مدیریت چربی اضافی موثر باشند.

شوینده
استفاده از محصولات با چای سبزپلی فنول های آنتی اکسیدانی موجود در چای سبز می تواند به درمان بیماری های پوستی مختلف از جمله پوست چرب کمک کند. اگرچه تحقیقات بیشتری لازم است، اما یک منبع معتبر در سال 2017 نشان داد که پلی فنول های موجود در چای سبز ممکن است ترشح سبوم را کاهش دهد.
افراد ممکن است از استفاده از مرطوب‌کننده‌ها، تونرها یا شوینده‌های صورت با 3% عصاره چای سبز با منبع مطمئن بهره ببرند.
8. ایجاد تغییرات در رژیم غذایی
آکادمی پوست آمریکا پیشنهاد می کند که غذاها و نوشیدنی های دارای گلیسمی بالا ممکن است التهاب و تولید سبوم را تحریک کنند زیرا قند خون را به سرعت بالا می برند.
بنابراین، افرادی که پوست چرب دارند باید سعی کنند روی مصرف غذاهای کم گلیسمی تمرکز کنند، مانند:
بیشتر سبزیجات تازه
چند میوه تازه
حبوبات و حبوبات
بیشتر جو و غلات کامل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.