شال مارک باربری موجب آتش سوزی کشتی شد

قبل از بررسی جدیدترین مدل های بستن شال و شال مارک باربری، باید نوع آن را انتخاب کنید. لوازم جانبی سر به طور کلی به 3 گروه تقسیم می شوند. انتخاب نوع بستگی به ترجیحات شما دارد. شما می توانید این اکسسوری را بر اساس علاقه، سبک، راحتی و مدل خاص خود انتخاب کنید. انواع شال عبارتند از:

شال های مربعی: راحت ترین شال برای انواع مدل ها شال یا شال مستطیلی: همه کاره ترین شال های از قبل پیچیده شده در ادامه با هر کدام و کاربردهای آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

شال های مربع

شال های مربعی قدیمی ترین و محبوب ترین نوع شال هستند. هر ساله طرح های زیادی در لیست جدیدترین کراوات های شال و شال شما وجود دارد. برای کسانی که تسلط کامل بر بسته شدن مدل های مختلف ندارند، انتخابی راحت و آسان است.

در مقایسه با شال ها، قابل کنترل ترند. برای افرادی که می خواهند قسمتی از شال از پشت یا کنار سر آویزان شود، شال های مربعی بزرگ را پیشنهاد می کنیم. در اینجا چند نمونه از آموزش بستن شال را برای شما نوشتیم.

 

مدل شال مربعی کلاسیک در اولین آموزش بستن شال به سراغ ساده ترین آن رفتیم. البته سادگی آن چیزی از زیبایی و منحصر به فرد بودن این مدل کم نمی کند.

شال را به صورت مثلث تا کنید لبه تا شده مثلث را روی پیشانی خود قرار دهید دو سر شال را بردارید و مثلث آن را به سمت گردن خود بکشید از بالای مثلث گره بزنید و در انتها یک پاپیون زیبا درست کنید.
مدل شال طرح رز

آموزش طراحی شال طرح رز این مدل آموزش بستن شال علاوه بر ساده بودن، گزینه بسیار مناسبی برای مهمانی ها و جشن ها می باشد. خوبی این مدل این است که می توانید آن را با شال ببندید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. شال را به صورت مثلث تا کنید.
  2. لبه تا شده مثلث را روی پیشانی خود قرار دهید.
  3. تمام انتهای شال یا شال را به یک طرف جمع کنید.
  4. تا آنها را در یک مارپیچ به هم نزدیک کنید.
  5. مارپیچ را مانند گل رز در یک زاویه بچرخانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.