به راحتی در خانه می توانید به ثروت هنگفتی دست بیابید

رسیدن به ثروت زیاد برای همه جوانان و همه مردم یک آرزو می باشد که برخی ز افراد به این آرزو دست می یابند حال چگونه می توان ب در خانه ماندن به این ثروت رسید؟

سبد پلاستیکی

سبدها از جنسهای مختلفی تولید می شوند و سبد پلاستیکی یا جعبه پلاستیکی برای میوه ها بسیار مناسب هستند و طوری ساخته و طراحی شده است که به راحتی می توانید میوه ها را در آن جا به جا کنید و حمل و نقل کنید. امروز سبدهای پلاستیکی میوه را در طراحی های مدرن و جدید ساخته اند و برای باغداران و کشاورزان و برای بسته بندی میوه ها بسیار مناسب هستند.

سبد پلاستیکی

خودکار رنگی

یکی از موارد استفاده از خودکار رنگی برای رنگ آمیزی می باشد. طراحان ماهر برای داشتن نمونه های خاص و زیبا مدلهای خود را با استفاده از خودکارهای رنگی اکلیلی طراحی و رنگ آمیزی می کنند خودکار رنگی در برندهای بسیار متفاوتی تولید می شود.

خودکار رنگی

شورت لامبادا

استفاده کردن از شورت لامبادا می توانند بسیار لذت بخش باشند زیرا وقتی از یک وسیله مناسب و زیبا استفاده می کنیم باعث شادی شما هم می شوند در کل به شورتی لامبادا گفته می شود که از عقب با یک نخ پارچه ای به یکدیگر متصل می شوند و  پارچه ای در قسمت پشت آن قرار ندارد.

شورت لامبادا

گیلسونایت کرمانشاه

همانطور که ذکر شد از گیلسونایت وقیر معدنی برای آسفالت معمولاً استفاده می شود و دارای رنگ سیاه و ویسکوزیته بسیار بالایی می باشد منبع اصلی آن در کشور آمریکا است اما در ایران نیز معدن گیلسونایت واقع در کرمانشاه نیز وجود دارد که نیاز کشور به این ماده را بر طرف کرده است. یکی از  بزرگترین معادن استخراج گیلسونایت کرمانشاه می باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.