استفاده از لوله پلی اتیلن 1/2 اینچ به عنوان نی در رستوران معروف آمریکا

همچنین مونتاژ دو لوله پلی اتیلن 1/2 اینچ با هم با استفاده از تکنیک جوش لب به لب یا الکتروفیوژن بسیار آسان است. همچنین می توان از کوپلینگ های مکانیکی نیز استفاده کرد. مثلا اتصالات پلی اتیلن یا منهول. با اتصال، از هرگونه خطر نشتی یا تغییر شکل لوله و مفصل جلوگیری می شود.

به طور کلی، هنگام انتخاب لوله برای یک پروژه، شرایط عملکرد لوله را در نظر می گیریم. بنابراین می توانیم به سمت نوعی پلی اتیلن کم و بیش مقاوم یا ساخته شده با فیلتر UV حرکت کنیم.

امروزه این لوله ها به ویژه به دلیل مقاومت و دوام در همه جا در شهرهای ما و در فضاهای صنعتی وجود دارد.

شما همچنین می خواهید: ویژگی های یک لوله hdpe کاربردهای لوله پلی اتیلن کاربرد لوله های HDPE بسیار مهم است زیرا این ماده دارای مزایای بسیاری است.

هر روز، یک نیاز جدید، کیفیت پلی اتیلن را برجسته می کند! در اینجا به برخی از این موارد استفاده می شود:

نفت و گاز

شرکت های صنعت نفت و گاز همواره از سیستم های خط لوله استفاده کرده اند.

امروزه از لوله های پلی اتیلن برای شکستن، جمع آوری و در نهایت انتقال هیدروکربن ها استفاده می شود. همچنین برای انتقال آب لازم برای استخراج هیدروکربن ها استفاده می شود.

لوله

در مناطق معدن، HDPE نیز ضروری است. در واقع، از این لوله ها برای آبگیری چاه های معادن روباز و همچنین برای تصفیه شیرابه استفاده می شود.

برای این کاربردهای نفت و گاز، HDPE راه حل ایده آل است. لوله های پلاستیکی انعطاف پذیر هستند و ابزار بهتری برای رویارویی با تغییرات زمین (مثلاً زلزله) خواهند بود.

آخرین اما نه کم اهمیت، لوله پلی اتیلن در برابر مواد شیمیایی و محیط های تهاجمی مقاوم است. طول عمر خط لوله حتی در صورت مواجهه با محصولات اسیدی بسیار طولانی است.

کشاورزی

در زمینه کشاورزی، لوله پلیمری برای انواع مختلف ماموریت غالب است: مدیریت آب و ورودی.

ابتدا کشاورزان برای حذف آب اضافی از خاک به زهکشی متوسل می شوند. بنابراین، در صورت بارندگی شدید، ایجاد یک سیستم زهکشی زیرزمینی با لوله‌های HDPE به خاک اجازه می‌دهد تا تعادل را برای محصولات به دست آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.